одним з основних напрямків діяльності нашого закладу є

ДИТЯЧИЙ ТАБІР

Що ми пропонуємо для дітей

Дитячий табір оздоровлення та відпочинку «Горбок» перебуває в Державному реєстрі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
Збудьте оздоровчі табори старого формату, табір Горбок, запропонує те, чого не вистачає в житті підростаючого покоління.

10
Відтворити відео

Розташування табору

Позаміський дитячий табір оздоровлення та відпочинку «Горбок» знаходиться у Закарпатській області, Мукачівського р-ну, село Горбок, на березі озера «Горбок». У нас створені найкращі умови для гармонійного відпочинку дітей, віком від 7-ми до 16-ти років. Відстань від місця відпочинку до шосе складає більше 500 метрів, а також є віддаленим від житлових масивів населеного пункту.
Природні умови розташування дитячого табору оздоровлення та відпочинку «Горбок» знаходяться в екологічно чистій, позаміській, лісовій курортній зоні

Територія та інфраструктура

Територія закладу облаштована огорожею по всі території на якій ростуть природні зелені насадження та клумби, квітники та іншими зелені насадженнями. Прибирання майданчиків та всієї території проводиться кожен день.

Територія табору охороняється бригадою ліцензованого спеціалізованого відомства. На території ведеться відео спостереження і є кнопка (спеціальне обладнання) для виклику охоронної групи швидкого реагування.
Поблизу та на території табору відсутні будь які готельні та розважальні заклади, а також об’єкти стратегічного значення.
В разі надзвичайної ситуації, евакуація дітей до державного кордону село Лужанка-Берег Шугань(Угорщина) забезпечується пасажирськими автобусами згідно договору, відстань 30 км.
Заклад забезпечений укриттям- підвальне приміщення 30 м2. По всій території дитячого закладу є доступ до мережі WI-FI.

Для активних занять:

  • Гімнастичне містечко;
  • Футбольне поле
  • Баскетбольний та волейбольний майданчики;
  • Площадка для гри в настільний теніс;
  • Відкритий басейн;
  • Актова зала з кінопроектором (для перегляду кінофільмів, проведення концертів та дискотек);
  • Відкриті тераси та закриті зали для організації гурткових робіт.

Медичне обслуговування

У таборі є лікар. На відстані 5 км від закладу знаходиться амбулаторія з наявним транспортом швидкої допомоги. Нами постійно укладаються договори на медичне обслуговування з Обласною дитячою лікарнею (відстань 15 км). Крім того, ми проводимо страхування дітей на весь термін перебування дитини у закладі.
Дитячий табір Горбок функціонує з 2017 року. За період з 2017 року по теперішній час постійно проводилось оздоровлення дітей з заключенням відповідних договорів.

Розміщення дітей

Проживання в нашому закладі проходить в капітальна зведених будівлях з кімнатним розміщенням до 4-х осіб в кімнаті. Умови проживання відповідають нормам СЕС. Кімнати, обладнано меблями що знаходяться у відмінному стані. Ліжка облаштовані жорсткими дерев’яними каркасами, обладнані матрацами, які відповідають гігієнічним вимогам і зросто-віковій особливістю дітей.
Побутові умови в нашому Позаміському закладі проходять з цілодобовим та безперебійним постачанням холодної води та гарячої води, в закладі є власна свердловина. У всіх номерах є душові та туалетні кімнати (з умивальниками, душовими кабінами, унітазами).
ДОТ «ГОРБОК» забезпечений автономним опаленням на твердопаливних котлах.
В разі відсутності електроенергії в таборі є альтернативне джерело (генератор).

Харчування та дозвілля

Харчування в таборі 5-ти разове на добу відповідно до меню. Протягом дня для діток забезпечений питний режим. Меню та калорійність харчування відповідають нормам забезпечення дітей повноцінним харчуванням.

ВАША ДИТИНА В НАДІЙНИХ РУКАХ!

Будемо раді співпраці