Стародавня легенда розповідає про чудесні цілющі джерела мінеральних вод в балці Карпатських гір. Люди, які пили воду з цих джерел і купалися в ній, на довгі роки зберігали молодість, красу і міцне здоров'я.

Сучасні наукові дослідження підтверджують правдивість древньої легенди. Термальні води Закарпаття з високим вмістом кремнію сприяють нормалізації обмінних процесів в організмі, покращують стан кісткової і хрящової тканин, шкірних покривів, знижують ризик розвитку атеросклерозу. Лікування на Закарпатті надає позитивні дії на пацієнтів з синдромом хронічної втоми і емоційно-стресовими станами.

Саме такі висококремнисті термальні води Закарпаття є основним лікувальним фактором санаторію «Термал Стар».

Санаторій Закарпаття «Термал Стар» розташований в 12 кілометрах від міста Ужгород та в 35 кілометрах від міста Мукачево, в мальовничій місцевості Карпат, на березі озера. Оточений гірськими лісами, оповитий кристально чистим повітрям санаторій дарує незвичайні можливості для прекрасного відпочинку і лікування на Закарпатті. Санаторій займає площу 12 га.

Головним надбанням «Термал-Стар», звичайно ж, є його цілющі термальні води Закарпаття. Інфраструктура санаторію включає: бальнеологічні кабінети з сучасним обладнанням, діагностичну лабораторію, 160 комфортабельних номерів, власний бювет з мінеральною водою, розважальний центр, два відкриті басейни з атракціонами, спортивні майданчики, сауни і лазні.

Кришталево чисте повітря, наповнене ароматами лісу, лікувальні мінеральні, термальні води Закарпаття з джерел Карпатських гір, досвідчені лікарі та сучасне обладнання лікувально-процедурних кабінетів санаторію «Термал-Стар» гарантують клієнтам курорту повноцінний відпочинок і відновлення здоров'я.